افزایش مبتلایان کروناویروس در فارس به 917 نفر

به گزارش وبلاگ اکسیژن، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به شناسایی 65 نفر مبتلا به کروناویروس، از افزایش آمار مبتلایان به 917 نفر در استان فارس اطلاع داد.

افزایش مبتلایان کروناویروس در فارس به 917 نفر

به گزارش ، عبدالرسول همتی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با کمک تیم های سلامت استان، طی 24 ساعت گذشته، 895 نمونه تست کروناویروس به آزمایشگاه های تشخیص این بیماری ارسال شده که 65 مورد مثبت بوده است.

او ادامه داد: در 72 ساعت گذشته، آمار جانباختگان این بیماری در استان افزایش نداشته و همچنان در این زمینه، 30 مورد فوتی ثابت مانده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین از بهبودی و ترخیص 304 نفر از مبتلایان تا به امروز اطلاع داد و اظهار کرد: 305 نفر از مبتلایان نیز به دلیل شرایط مساعد، در قرنطینه خانگی به سر می برند.

همتی با اشاره به بستری 284 نفر مشکوک به ابتلا در مراکز درمانی استان فارس، گفت: فرایند خدمات رسانی به این افراد و آنالیز نمونه های مثبت با کوشش تیم های سلامت در حال اجرا است.

او توضیح داد: غربالگری 3 میلیون و 900هزار نفر از مردم استان، با کوشش بهورزان، مراقبان سلامت و تیم های سلامت انجام شده و با توجه به این سطح از غربالگری و پایش سلامت، فارس در کشور تا به امروز پیشتاز بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از مردم خواست تا با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir وزارت بهداشت و ثبت اطلاعات سلامت خود و خانواده، تیم های سلامت را در مهار هرچه سریع تر کروناویروس در کشور کمک نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "افزایش مبتلایان کروناویروس در فارس به 917 نفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش مبتلایان کروناویروس در فارس به 917 نفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید