بازیکن تیم جوانان ایران: می خواهیم یکی از تیم های برتر آسیا باشیم

به گزارش وبلاگ اکسیژن، مدافع چپ پای تیم فوتبال جوانان معتقد است که این تیم با وجود تمامی مسائل ناشی از شرایط کرونا با قدرت به جهت خودش ادامه می دهد.

بازیکن تیم جوانان ایران: می خواهیم یکی از تیم های برتر آسیا باشیم

به گزارش وبلاگ اکسیژن و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، احمدرضا جلالی در مورد اردوی تیم فوتبال جوانان ایران گفت: خوشبختانه شرایط بسیار خوبی در اردو داریم و بچه ها با تلاش و انگیزه زیادی کار می کنند. سعی می کنیم خودمان را به کادر فنی اثبات و برنامه های موردنظر مظلومی را به خوبی اجرا کنیم.

وی افزود: شرایط اردو با توجه به شیوع بیماری کرونا طبیعتاً متفاوت است و سختی های خاص خودش را دارد، اما بچه ها روی هدف بزرگی تمرکز دارند و آن صعود به جام جهانی است. در مرحله مقدماتی نمایش خوبی داشتیم و با شایستگی صعود کردیم. در مرحله نهایی هم می خواهیم یکی از تیم های برتر جام در رده جوانان آسیا باشیم و به جام جهانی صعود کنیم.

جلالی گفت: روحیه و اعتمادبه نفس بچه ها بسیار خوب است و به خودشان باور دارند. قبلاً هم مقابل دو تیم ازبکستان و اندونزی بازی کرده ایم. اگر خودمان باشیم و مثل همان دو مسابقه ظاهر شویم قطعاً می توانیم این تیم ها را شکست بدهیم. امیدوارم با همت و تلاش همه بچه ها بتوانیم خواسته های کادر فنی را به خوبی اجرا کنیم و با وجود تمام مشکلاتی که به دلیل شیوع این بیماری ایجاد شده است، کار خودمان را با قدرت ادامه بدهیم و به نتیجه برسانیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بازیکن تیم جوانان ایران: می خواهیم یکی از تیم های برتر آسیا باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن تیم جوانان ایران: می خواهیم یکی از تیم های برتر آسیا باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید