برای انتخاب سرمربی ایرانی والیبال اشتراک نظر وجود دارد

به گزارش وبلاگ اکسیژن و به نقل از فدراسیون والیبال، وحید مرادی در نشست هیأت رئیسه فدراسیون که عصر امروز (سه شنبه) برگزار گردید، اضافه نمود: انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال، موضوعی مهم است و تصمیم گیری درباره آن بر اساس نتایج چند نشست و سمینار هم اندیشی، سخت است.

برای انتخاب سرمربی ایرانی والیبال اشتراک نظر وجود دارد

وی با بیان این که برای انتخاب سرمربی تیم ملی، اشتراک نظر در بین کارشناسان و متخصصان وجود دارد و تقریباً کسی با انتخاب مربی ایران مخالف نیست، تاکید نمود: اما در شرایطی هستیم که به دلیل بحث های مدیریتی، دوراندیشی و مباحث پاسخ گویی به افکار عمومی و مردم، باید به صورت ویژه به آن توجه و پرداخته گردد. برای انتخاب سرمربی تیم ملی، باید به همه زوایای آن توجه گردد.

مشاور عالی فدراسیون والیبال تاکید نمود: المپیک پیش رو، یک فرصت مناسب برای حضور مربیان ایرانی در المپیک است اما باید این موضوع را نیز مد نظر قرار دهیم که اگر تیم ایران با مربی ایرانی به نتیجه مورد نظر دست نیافت، آیا رسانه ها و افکار عمومی، فدراسیون را برای این تصمیم همراهی خواهند کرد؟

وی توضیح داد: اگر بتوانیم در این حوزه، مدیریت و تعادل ایجاد کنیم، استفاده از مربی ایرانی بهترین گزینه است. به نظر من باید با تدبیر درباره سرمربی تیم ملی والیبال تصمیم گیری کنیم.

مرادی تاکید نمود: در مجموع، استفاده از مربی ایرانی در المپیک توکیو، فرصت مناسبی است تا برای آینده والیبال و استفاده از توان مربیان ایرانی نیز به تجربه لازم دست یابیم، اما واقعاً تصمیم گیری درباره سرمربی آینده تیم ملی، نکات بسیار ظریف دارد و باید به همه آن ها توجه کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برای انتخاب سرمربی ایرانی والیبال اشتراک نظر وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای انتخاب سرمربی ایرانی والیبال اشتراک نظر وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید