حاشیه سازان در جهت توسعه کرمان سنگ اندازی نکنند

به گزارش وبلاگ اکسیژن، علیرضا رزم حسینی دوشنبه شب در آیین افتتاح مدرسه حیاتی کرمان گفت: این مدرسه تاریخی به اکوموزه مالی تبدیل شده و گردشگران بسیاری را جذب می نماید.

حاشیه سازان در جهت توسعه کرمان سنگ اندازی نکنند

وی با تاکید بر لزوم تقویت صنعت گردشگری، ادامه داد: امروز این صنعت به منبع درآمد هنگفت برای کشورهای دنیا تبدیل شده است.

رزم حسینی ایران را جزء 10 مقصد گردشگری دنیا دانست و اضافه کرد: این در حالیست که سهم ایران از صنعت گردشگری رتبه 114 است.

وی شمار گردشگران کرمان در سال گذشته را 16 هزار نفر عنوان و توضیح داد: باید این آمار را به 100 هزار نفر افزایش دهیم.

نماینده عالی دولت در استان کرمان با اشاره به جاذبه های گردشگری دیار کریمان اضافه کرد: باید ناشناخته های این منطقه معرفی و زمینه جذب هر چه بیشتر گردشگر فراهم گردد.

وی به وجود سه اثر ثبت دنیای در استان کرمان اشاره و توضیح داد: سال آینده نیز شاهد ثبت دنیای کویر لوت و قنات های کرمان خواهیم بود.

رزم حسینی خواهان مشارکت همگانی برای آبادانی استان کرمان و همراهی در اجرای پروژه های شد و اظهار کرد: این پروژه ها به نام هیچ گروه با فردی نیست.

وی درخصوص بعضی مخالفت ها در زمینه پروژه بام کرمان نیز گفت: نباید در راستا توسعه و آبادانی استان سنگ اندازی کنیم و به مردم در برابر افرادی که در این خصوص حاشیه سازی می نمایند می ایستند.

وی با طرح این پرسش که چرا کمپینی برای حاشینه نشینی در کرمان راه اندازی نمی گردد؟ گفت: مطالعات پروژه بام کرمان انجام و این پروژه اجرایی خواهد شد.

رزم حسینی با بیان این مطلب که در کرمان با کمبود مراکز اقامتی روبرو هستیم، اظهار کرد: احداث جاده در کوه های بلند دنیا امری عادی است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حاشیه سازان در جهت توسعه کرمان سنگ اندازی نکنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه سازان در جهت توسعه کرمان سنگ اندازی نکنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید