خبرنگاران برنامه های فرهنگی، هنری و سینمایی تا سرانجام سال تعطیل شد

به گزارش وبلاگ اکسیژن، تهران- خبرنگاران- وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه جدید خاطرنشان کرد: باتوجه به ادامه شرایط انتقال بیماری کرونا، تمامی برنامه های فرهنگی، هنری و سینمایی سراسر کشور تا خاتمه سال تعطیل خواهد بود.

خبرنگاران برنامه های فرهنگی، هنری و سینمایی تا سرانجام سال تعطیل شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پیرو اطلاعیه های قبلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و باتوجه به ادامه شرایط انتقال بیماری کرونا، تمامی برنامه های فرهنگی، هنری و سینمایی سراسر کشور تا انتها سال تعطیل خواهد بود.

متن اطلاعیه به توضیح ذیل است: پیرو اطلاعیه های قبلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به علت استمرار شرایط انتقال بیماری در کشور، بدینوسیله اعلام می گردد با تصویب ستاد ملی مبارزه با کرونا و تاکید صنوف مرتبط، تعطیلی تمامی برنامه های فرهنگی، هنری و سینمایی سراسر کشور تا انتها سال ادامه دارد.

همچنین طبق تصمیم سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری کلیه شوراهای پروانه ساخت تا اطلاع ثانوی تعطیل و پروانه ساختی برای آثار سینمایی و غیرسینمایی صادر نخواهد شد. ضمن اینکه کارگروه آنالیز آسیب های کرونا در سینما نیز تشکیل شده است.

از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در سه نوبت با اطلاعیه هایی تعطیلی تمامی برنامه های فرهنگی، هنری و سینمایی را اطلاع رسانی نموده بود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران برنامه های فرهنگی، هنری و سینمایی تا سرانجام سال تعطیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران برنامه های فرهنگی، هنری و سینمایی تا سرانجام سال تعطیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید