خبرنگاران حقوق معوق کارگران شهرداری سروآباد پرداخت شد

به گزارش وبلاگ اکسیژن، سنندج - خبرنگاران - شهردار سروآباد از پرداخت شدن هشت ماه حقوق معوق کارگران و پرسنل بخش های مختلف این شهرداری در زمستان سال گذشته اطلاع داد.

خبرنگاران حقوق معوق کارگران شهرداری سروآباد پرداخت شد

سالار محمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ اکسیژن گفت: در زمستان سال گذشته با رایزنی با مسوولان استانی و یاری و مساعد ویژه آنها پیروز شدیم هشت ماه از حقوق معوقه کارگران و پرسنل زحمت کش شهرداری و مقداری بدهی دیگر شهرداری جمعا 14 میلیارد ریال را پرداخت کنیم.

وی اضافه نمود: پرداخت حقوق معوقه از محل اعتبارات کشوری، استانی، ویژه مساعدت معاونت هماهنگی امور عمرانی، ارزش اضافه نموده استانی و کشوری ماده 38 و تبصره واو ماده 39 و مبلغ قابل توجهی هم از تشویق به پرداختهای عوارضات ساختمانی و سایر ورودی ها توسط شهروندان و مبالغی هم به وسیله مدیریت درست صندلی CNG و مبلغی نیز از کارکرد ماشین آلات شهرداری انجام شد.

شهردار سروآباد یادآور شد: کوشش می گردد با برنامه ریزی صحیح و جامع توسط تیم مدیریتی و مجموعه شهرداری و همراهی و همسویی دلسوزانه شورای شهر در کنار وظایفی همچون اجرای طرح های عمرانی، ایجاد فضای سبز و همچنین مبلمان شهری که بر عهده مجموعه شهرداری گذاشته شده است، تا سرانجام امسال این معوقات نیز به شیوه هایی پرداخت گردد تا موجب برقراری توازن و ثبات در میان کارکرد پرسنل و پرداختی های دستمزد و معوقه به وجود آید.

وی با بیان اینکه در شهرداری سروآباد نسبت به چارت سازمانی نیروی مازاد وجود دارد، گفت: مدیریت جدید هیچ نیرویی را به بدنه شهرداری تزریق ننموده است و حتی با رشد جمعیتی منفی در بدنه شهرداری روبرو بوده ایم که در این راستا سه نفر از پرسنل شهرداری دواطلبانه و با رضایت شخصی تمام حقوق و مزایای خود را دریافت و تسویه حساب نموده اند.

وی یادآور شد: شهرداری سروآباد در حال حاضر 50 نفر پرسنل و کارگر و تعدادی نیروهای فصلی که هر ساله هشت ماه با شهرداری قرارداد داشتند که در مدیریت جدید قصد داریم با ساماندهی نیروهای داخلی، حتی المقدور نیروی فصلی جذب نکنیم و از ظرفیت نیروهای موجود استفاده کنیم.

شهرستان سروآباد با 2 بخش مرکزی و هورامان و جمعیتی افزون بر 52 هزار نفر در فاصله 90 کیلومتری از سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و 24 کیلومتر مرز با کشور عراق دارد.

شهر سروآباد مرکز این شهرستان دارای پنج عضو اصلی و 2 عضو علی البدل در شورای اسلامی است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران حقوق معوق کارگران شهرداری سروآباد پرداخت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران حقوق معوق کارگران شهرداری سروآباد پرداخت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید