خبرنگاران نظارت ها به منظور جلوگیری از احتکار در سمنان افزایش یافت

به گزارش وبلاگ اکسیژن، سمنان- خبرنگاران- سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: بازرسی و نظارت بر بازار از توزیع کالاهای اساسی در مبدا تا مصرف برای جلوگیری از احتکار در این استان افزایش یافته است.

خبرنگاران نظارت ها به منظور جلوگیری از احتکار در سمنان افزایش یافت

علی تشنه دل روز پنجشنبه در نشست کارگروه تنظیم بازار استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری اضافه کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، بازرسی از واحدهای فراوری کننده مواد ضد عفونی کننده و داروخانه ها برای جلوگیری از ایجاد جو روانی منفی در بین مردم استان سمنان به صورت جدی دنبال می گردد.

وی گفت: کمبود الکل به عنوان ماده اولیه مورد احتیاج برای واحدهای فراوریی موادضدعفونی کننده استان سمنان مشهود است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان ادامه داد: به منظور رفع شدن این مساله کمیته ای با موضوع دانشگاه علوم پزشکی و دستگاه های ذیربط تشکیل می گردد.

وی توضیح داد: هیچ گونه کمبود ذخایر راهبردی و کالاهای اساسی در آستانه نوروز در استان سمنان وجود ندارد.

تشنه دل با اشاره به ذخیره سازی میوه شب عید ویژه نوروز 99 در سمنان، گفت: تا به امروز از یک هزار و 100 تن میوه شب عید، 602 تن پرتقال و 319 تن سیب در انبارهای استان ذخیره سازی شده است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان یادآور شد: طرح نظارتی و پایش بازار ویژه نوروز از اول اسفند سال جاری شروع شده و تا 15 فروردین 99 ادامه دارد و بازرسی ها به صورت جدی انجام و پایش بازارصورت می گیرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران نظارت ها به منظور جلوگیری از احتکار در سمنان افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نظارت ها به منظور جلوگیری از احتکار در سمنان افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید