خبر تعطیلی مدارس بوشهر جعلی است، آموزش وپرورش مسئولیتی درباره تعطیلی مدارس به علت کرونا ندارد

به گزارش وبلاگ اکسیژن، رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش بوشهر گفت: خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی مدارس استان تا 16 اسفند جعلی است.

خبر تعطیلی مدارس بوشهر جعلی است، آموزش وپرورش مسئولیتی درباره تعطیلی مدارس به علت کرونا ندارد

به گزارش از ، مجید اجرایی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر بیان نمود: هرگونه تصمیمی در خصوص تعطیلی مدارس به دلیل پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا از طریق مراجع بهداشتی کشور و استان اتخاذ و منتشر خواهد شد.

او افزود: خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی مدارس استان تا 16 اسفند جعلی است.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر ادامه داد: طبق مذاکره با مسئولان انتظامی و رئیس پلیس فتای استان به منتشر کنندگان خبر های جعلی تذکر لازم داده شده و آموزش وپرورش حق خود را در زمینه پیگیری حقوقی محفوظ می داند.

اجرایی تاکیدکرد: در خصوص تعطیلی مدارس استان به علت پیشگیری از کرونا، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصمیم می گیرد و آموزش و پرورش نقشی در تعطیلی مدارس در مساله بیماری کرونا ندارد.

او گفت: فرهنگیان و خانواده ها در موضوع تعطیلی مدارس به اطلاعیه های رسمی که در پرتال آموزش و پرورش استان به نشانی https://medu.ir/fa?ocode=1000000357 منتشر می شود مراجعه کنند.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "خبر تعطیلی مدارس بوشهر جعلی است، آموزش وپرورش مسئولیتی درباره تعطیلی مدارس به علت کرونا ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر تعطیلی مدارس بوشهر جعلی است، آموزش وپرورش مسئولیتی درباره تعطیلی مدارس به علت کرونا ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید