دستگیری بیش از هزار و 200 مجرم در پایتخت

به گزارش وبلاگ اکسیژن، فرمانده انتظامی تهران عظیم از دستگیری یک هزار و 218 مجرم در اجرای سی وچهارمین مرحله از طرح رعد اطلاع داد.

دستگیری بیش از هزار و 200 مجرم در پایتخت

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری وبلاگ اکسیژن، سردار حسین رحیمی با اشاره به اجرای سی وچهارمین مرحله از طرح رعد گفت: در این مرحله از اجرای طرح رعد 1218 دزد، موادفروش، فراوری و توزیع کنندگان اقلام ضد فرهنگی، قاچاقچیان و محتکران کالای اساسی و قاچاق دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند.

وی ادامه داد: در این مرحله از طرح رعد 30 باند توزیع مواد مخدر، قاچاقچیان کالا و باند دزدان منهدم شد و ارزش اموال مکشوفه از افراد دستگیر شده نیز حدود 13 میلیارد تومان است.

رئیس پلیس پایتخت از دستگیری 135 خرده فروش مواد مخدر اطلاع داد و گفت: از این افراد بیش از هفت کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شده است.

رحیمی درباره دستگیری دزدان نیز گفت: در این طرح 804 دزد دستگیر شده اند که این دزدان در قالب 30 باند فعالیت می کردند و از آنها بیش از 12 هزار قلم انواع وسایل سرقتی به ارزش حدود 11 میلیارد تومان کشف و ضبط شد.

به گفته وی 186 دستگاه خودرو و موتور سیکلت سرقتی نیز در این طرح کشف شده است که پس از طی مراحل قانونی به همراه دیگر اموال مسروقه مکشوفه به مالباختگان تحویل داده خواهد شد.

رحیمی در خصوص دزدان سابقه دار نیز گفت: تعدادی از دزدان دستگیر شده دارای سابقه قبلی بودند که در آنالیز های صورت گرفته از مجموع آنها 394نفر سابقه دار و 406 نفر فاقد سابقه قبلی بودند.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه قاچاق کالا و ارز نیز گفت: در این مرحله 15 قاچاقچی کالا دستگیر شده اند که از این افراد بیش از هفت هزار و 600 قلم انواع کالای قاچاق به ارزش 2 میلیارد تومان کشف شده است.

4076

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "دستگیری بیش از هزار و 200 مجرم در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری بیش از هزار و 200 مجرم در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید