دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی دختران ایلامی

به گزارش وبلاگ اکسیژن، رییس پلیس فتا استان ایلام از شناسایی و دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی دختران ایلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام اطلاع داد.

دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی دختران ایلامی

به گزارش گروه حوادث وبلاگ اکسیژن و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ سرهنگ علی جمالی با اعلام این خبر گفت: در پی مراجعه شهروندان و برابر رصد های کارشناسان این پلیس معین شد صفحه ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام با انتشار تصاویر خصوصی و خانوادگی دختران و کاربران اقدام به هتک حیثیت آنان می نماید.

وی اضافه کرد: پس از جمع آوری مستندات لازم و تحقیقات اولیه از شکات، پرونده ای در اداره پلیس تشکیل و موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا نهاده شد.

سرهنگ جمالی یادآور شد: با انجام اقدامات فنی و تخصصی کارشناسان سایبری، متهم مورد شناسایی نهاده شد و طی هماهنگی مراجع قضایی دستگیر شد.

وی اضافه کرد: این مجرم اینترنتی ضمن اعتراف به جرم ارتکابی اش، انگیزه خود را جذب مخاطب و افزایش تعداد بازدیدنمایندگان مطرح کرد.

رئیس پلیس فتا ایلام به شهروندان توصیه کرد: از انتشار تصاویر و فیلم های خصوصی و خانوادگی خود در فضای مجازی خودداری نمایند و نکات امنیتی حریم خصوصی خود را رعایت نمایند.

سرهنگ جمالی با اشاره به برخورد پلیس فتا با جرایم در فضای مجازی از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه مورد مجرمانه در فضای مجازی، موضوع را به وسیله سایت پلیس فتا به آدرس اینترنتی www.cyberpolice.ir بخش گزارشات مردمی به همکاران ما اطلاع دهند.

منبع: جام جم آنلاین

به "دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی دختران ایلامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی دختران ایلامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید