زیباکلام: هیچکس به جهانگیری و هاشمی رأی نمی دهد

به گزارش وبلاگ اکسیژن، صادق زیباکلام تحلیلگر مسائل سیاسی درباره نقش آفرینی و صندلی حزب کارگزاران در عالم سیاسی ایران روز های ایران گفت: تکلیف با حزب کارگزاران روشن است؛ به این معنا که این حزب و سایر جریان های کلاسیک ایران تمام شده اند و مدت هاست که دیگر حزبی به نام کارگزاران سازندگی در عالم سیاست ایران موضوعیت ندارد. در واقع کارگزاران همان قدر زنده است که جبهه مشارکت یا سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی زنده اند. حزب کارگزاران زمانی بدنه ای اجتماعی داشت به عبارت دیگر عده ای می گفتند برویم به فلان نامزد نمایندگی رأی بدهیم، چون کارگزاران از او حمایت نموده است، اما در انتخابات مجلس دیدیم که هیچ کس هیچ اقبالی به لیست مورد حمایت کارگزاران نشان نداد.

زیباکلام: هیچکس به جهانگیری و هاشمی رأی نمی دهد

به گزارش نامه نیوز، او ادامه داد: مردم نسبت به عالم سیاست ناامید شده اند و تنها افرادی رأی می دهند که احساس تکلیف شرعی می نمایند یا رقابت های قومی و منطقه ای باعث شرکت آن ها می گردد. در دوم اسفند سال گذشته آراء متعلق به این دو دسته بود. مردم دیگر نه کارگزاران و نه دیگر گروه های سیاسی را را قبول دارند. در انتخابات1400 هم تغییری ایجاد نمی گردد و تردید نکنید یک نیروی اصولگرا رئیس جمهور آینده می گردد.

او همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا کارگزاران با معرفی افرادی، چون جهانگیری یا محسن هاشمی می تواند در انتخابات1400 نقش آفرینی کند، گفت: هیچ کس به جهانگیری و محسن هاشمی رأی نمی دهد. کارگزاران تمام شده است و واقعا من تصور می کنم این شعار اصولگرا، اصلاح طلب دیگه تمومه ماجرا در عالم سیاست ما کاملا جریان دارد و نوع نگاه مردم نسبت به جریان های سیاسی اینگونه است.

منبع: فرارو

به "زیباکلام: هیچکس به جهانگیری و هاشمی رأی نمی دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیباکلام: هیچکس به جهانگیری و هاشمی رأی نمی دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید