غیبت چند بازیکن نام آشنا در جشن قهرمانی پرسپولیس

به گزارش وبلاگ اکسیژن، جشن قهرمانی پرسپولیس در حالی برگزار می گردد که غیبت چند بازیکن جالب توجه خواهد بود.

غیبت چند بازیکن نام آشنا در جشن قهرمانی پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ اکسیژن، فردا پرسپولیسی ها برای چهارمین سال متوالی جشن قهرمانی در لیگ برتر ایران را برگزار می نمایند. باتوجه به بسته بودن مرز های هوایی، انتظار می رفت که کریستین اوساگوآنا یکی از غایبان مهم این جشن باشد، اما او خوش شانس بود که پیش از بازی با ذوب آهن توانست به تهران برگردد تا روی سکو برود. اما با این حال غایبان جشن سرخ ها همچنان و تعداد و نام آشنا هستند.

علیرضا بیرانوند بی گمان مهم ترین غایب جشن قهرمانی محسوب می گردد. کسی که در طول فصل نمایش های خوبی را در ترکیب پرسپولیس ارائه کرد، اما در نهایت شیوع ویروس کرونا و تاخیر چهار ماهه در ازسرگیری لیگ ایران سبب شد تا او مجبور به ترک ایران و حضور در رویال آنتورپ گردد. در سال های اخیر بیرانوند یکی از بازیکنانی بود که جشن پرسپولیسی ها را گرم می کرد و حالا در غیبتش این وظیفه برعهده دیگر بازیکنان خواهد بود.

آنتونی استوکس دیگر ستاره ای است که در جشن قهرمانی حضور نخواهد داشت و احتمالا باوجود عضویت در تیم، به مدال طلا هم دست نخواهد یافت. او در زمستان گذشته با سروصدای زیادی به پرسپولیس پیوست، اما خیلی زود بدعهدی هایش را شروع کرد و در نهایت راهش از تیم یحیی گل محمدی جدا شد و حالا تنها یک بدهی سنگین به هواداری که به انصاری فرد برای خرید او یاری کرد، باقی مانده است.

در این بین از ستارگانی که در زمستان و تابستان جدا شدند هم نمیتوان به سادگی گذشت و هر کدام از آن ها ماجرا های خاص خود را دارند. حسین ماهینی کاپیتان قرمز ها بود که با امید کسب چهارمین قهرمانی متوالی فصل را استارت زد، اما در آخرین روز جابجایی در فهرست مازاد نهاده شد و از جمع سرخ ها جدا شد؛ ماجرایی برای خرید پرسروصدای این تیم یعنی فرشاد احمدزاده هم پیش آمد.

در تابستان جدایی شایان مصلح و سروش رفیعی پرسروصدا بود. این دو فرصت هت تریک قهرمانی را داشتند، اما بعد از ترک پرسپولیس راهی سپاهان شدند و در کورس قهرمانی از تیم سابق خود جا ماندند. این دو مهره های مازاد گابریل کالدرون به شمار می فرایند.

اما جدایی یک بازیکن جوان هم در این بین جالب توجه بود. ابوالفضل درویش وند که به عنوان گلر سوم پرسپولیسی ها در تمام قهرمانی ها حضور داشت، می توانست این فصل مثل سعید حسین پور به چهارمین قهرمانی متوالی اش دست یابد، ولی جدا شد و به شاهین بوشهر پیوست.

اگرچه این ستاره ها غایبان جشن قهرمانی روی استیج خواهند بود، اما بی گمان جای خالی اصلی روی سکو های استادیوم آزادی خواهد بود؛ جایی که اگر ویروس کرونا وجود نداشت، 80 هزار پرسپولیسی برای حمایت از تیم خود روی آن ها مستقر می شدند، اما حالا باید شاهد نخستین جشن بدون تماشاگر تاریخ لیگ برتر باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "غیبت چند بازیکن نام آشنا در جشن قهرمانی پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غیبت چند بازیکن نام آشنا در جشن قهرمانی پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید