محرومیت یک ساله و جریمه نقدی 10 میلیونی برای هادی ساعی

به گزارش وبلاگ اکسیژن، هادی ساعی به دلیل رفتار مغایر با اخلاق حسنه و اظهارات خلاف واقع، با محرومیت یک ساله از فعالیت و حضور در لیگ تکواندو و جزای نقدی روبرو شد.

محرومیت یک ساله و جریمه نقدی 10 میلیونی برای هادی ساعی

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ اکسیژن، مجید ناظمی دبیر کمیته قضایی فدراسیون تکواندو عصر امروز (آدینه 26 دی ماه) در جمع وبلاگ اکسیژن، درباره رفتار هادی ساعی در حاشیه لیگ گفت: ایشان از قهرمانان و مدال آوران المپیکی ما هستند که کاش این موضوع درباره اش روی نمی داد و آن اقدام را انجام نمی دادند. به هر حال، پس از ماجرا، اظهارات ایشان در دو صفحه دریافت و ضبط شد.

وی ادامه داد: آقای ساعی از آقای بابایی که از اساتید و مظلومین تکواندو کشور هستند، عذرخواهی و طلب حلالیت کردند که مکتوب نیز شده است. اما ما بایستی در این باره تصمیم گیری می کردیم که به همین دلیل، نشستی را با اعضای کمیته قضایی برگزار نموده و مبادرت به صدور رای شد. به هر حال، در این ماجرا جامعه مدنی و ورزش کشور خواستار برخورد و اقدام بودند.

ناظمی بیان کرد: به دلیل رفتار مغایر با اخلاق حسنه و نظم عمومی و اظهارات خلاف آقای هادی ساعی، یک رای در سه بخش صادر شد. اولا، از امروز ایشان حق ورود و شرکت در مسابقات کشوری و لیگ را ندارند. دوما، یک سال محروم از تمامی فعالیت ها در لیگ خواهند بود. سوما، مبلغ یک صد میلیون ریال نیز جریمه شده اند.

دبیر کمیته قضایی فدراسیون تکواندو گفت: البته، نظر اعضا بر صدور رایی به مراتب سنگین تر بود که در سرانجام، این مجازات نهایی شد. البته، آقای ساعی می توانند ظرف 72 ساعت، به مرجع تجدیدنظر در این باره اعتراض داشته باشند.

در حاشیه لیگ تکواندو، هادی ساعی قهرمان دنیا و دارنده سه مدال المپیک بعد از اینکه وارد سالن مسابقات شد، مصطفی بابایی دبیر سازمان لیگ به حاضران خاطرنشان کرد که این قهرمان وارد شده است. ولی بعد چند لحظه صدای سیلی و فریاد های هادی ساعی در فضای سالن پیچید که روی سر یک نفر (دبیر سازمان لیگ) فریاد می کشد که چرا اسم مرا دیر خاطرنشان کردی!

با حکم کنونی، ساعی که مدیر فنی تیم ملی بزرگسالان کشور است، این سمت را از دست نداده و فقط حق حضور در لیگ را ندارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "محرومیت یک ساله و جریمه نقدی 10 میلیونی برای هادی ساعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرومیت یک ساله و جریمه نقدی 10 میلیونی برای هادی ساعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید