نگرانی جان بولتون از انتقال بنزین ایران به ونزوئلا ، خطرناک است ...

به گزارش وبلاگ اکسیژن، مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید با دخالت در امور ایران و ونزوئلا، از انتقال بنزین ایران برای مردم ونزوئلا ابراز نگرانی کرد.

نگرانی جان بولتون از انتقال بنزین ایران به ونزوئلا ، خطرناک است ...

به گزارش وبلاگ اکسیژن به نقل از فارس، مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید که سابقه طولانی در ضدیت با ایران دارد، شنبه شب به وقت تهران در توییتی مجددا با ابراز نگرانی از همکاری های قانونی ایران و ونزوئلا نوشت، انتقال بنزین ایران به ونزوئلا اقدامی ناراحت کننده است.

جان بولتون مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید در توییتی بدین منظور نوشت: ما همگی از مداخله مجدد چین، روسیه، کوبا و ایران در ونزوئلا دچار مشکل میشویم. انتقال بنزین ایران جهت یاری رسانی به دولت شکست خورده مادورو برای ایالات متحده و همه کشورهای منطقه خطرناک است. ما در مخالفت با نفوذ ایران کنار خوان گوایدو (رهبر شورشیان ونزوئلا) ایستاده ایم.

وی در روزهای گذشته نیز در توییتی نوشت، ایران در حال سرپیچی کردن از کارزار فشار آمریکا است و برای رها کردن مادورو از کمبود سوخت پنج نفت کش عظیم را روانه ونزوئلا نموده است.باید با کوشش ایران برای مخالفت با اولویت های آمریکا با قاطعیت برخورد گردد. چین ایران و ونزوئلا نمی توانند پیروز شوند.

این در حالی است که بعضی جوانان ونزوئلایی در روزهای گذشته با برافراشتن پرچم ایران مقابل آرامگاه رئیس جمهور فقید این کشور از اقدامات تهران به نوعی قدردانی کردند. ونزوئلا به خاطر تحریمهای آمریکا در تامین بنزین مورد احتیاج برای کشورش با مشکل روبرو شده و ایران نیز برای تامین این کمبود پنج فروند نفتکش خود را راهی این کشور نموده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "نگرانی جان بولتون از انتقال بنزین ایران به ونزوئلا ، خطرناک است ..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگرانی جان بولتون از انتقال بنزین ایران به ونزوئلا ، خطرناک است ..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید