هشدار حزب ندای ایرانیان درباره تبعات اختلافات در وزارت بهداشت

به گزارش وبلاگ اکسیژن، تهران (پانا) - حزب ندای ایرانیان در بیانیه ای نسبت به اختلافات اخیر در مدیریت وزارت بهداشت و تبعات آن هشدار داد.

هشدار حزب ندای ایرانیان درباره تبعات اختلافات در وزارت بهداشت

حزب ندای ایرانیان با صدور بیانیه ای نسبت به اختلافات مدیریتی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که در روزهای اخیر به خبر اول رسانه ها تبدیل شده واکنش نشان داد.

متن این بیانیه به توضیح زیر است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

حدود یک سال از شناسایی ویروس منحوس کووید 19 در دنیا می گذرد که ملل گوناگون و از جمله ملت عظیم ایران را مبتلا به رنج ها و سختی های فراوانی نموده است و مع الأسف علیرغم رعایت ملموس دستورالعمل های بهداشتی توسط مردم و از خود گذشتگی و فداکاری کادر درمان، به تدریج موج سوم همه گیری این بیماری رخ نموده است. هر چند روزانه خبرهای امیدآفرینی از یافته های دانشمندان برای مقابله با این بیماری گزارش می گردد اما هنوز آینده روشنی از زمان نابودی ویروس و رهایی کامل از خطرات آن متصور نیست.

متأسفانه اکنون که شاهد آغاز اجتناب ناپذیر قرنطینه سراسری برای مهار اثرات مخرب این ویروس بر سلامت مردم هستیم، مشاجرات رسانه ای وزیر و بعضی معاونان سابق و حاضر وزارتخانه با آتش بیاری بعضی مقامات اجرایی سابق بر نگرانی مردم و کادر فداکار درمان افزوده است.

حزب ندای ایرانیان به عنوان پایشگر فضای مدیریتی و سیاست گذاری کشور، لازم می داند در چنین شرایط بغرنج و خطیری نسبت به تبعات هرگونه بحث و جدال مدیران سلامت کشور بخصوص در فضای رسانه ای هشدار دهد. این منازعات به جای تجمیع پتانسیل های کشور در جهت نجات جان شهروندان، به نگرانی مردم و ناامیدی کادر درمان منجر خواهد شد. بر مدیران سلامت کشور ضروری است فارغ از جایگاهی که برای خدمت به مردم در آن قرارگرفته اند، با جدیت موضوعات اختلافی درباره شیوه های مدیریتی و تحقیقاتی را بین خود حل وفصل نموده و در شرایطی که مردم و کادر درمان با سختی های فراوان روبرو هستند، جز خدمت صادقانه به مردم بیمار و گرفتار ایران را پیشه خود نسازند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "هشدار حزب ندای ایرانیان درباره تبعات اختلافات در وزارت بهداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار حزب ندای ایرانیان درباره تبعات اختلافات در وزارت بهداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید