همه چیز درباره کرونا در یک سایت معتبر ، از راهنمای بالینی تا تحقیقات جدید

به گزارش وبلاگ اکسیژن، سایت جامعی برای اطلاع رسانی درخصوص کرونای جدید توسط معاونت آموزشی وزارت بهداشت راه اندازی شده است.

همه چیز درباره کرونا در یک سایت معتبر ، از راهنمای بالینی تا تحقیقات جدید

به گزارش وبلاگ اکسیژن به نقل از وبدا، سایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سایتی را با عنوان کمیته اپیدمیولوژی کووید 19 با هدف بررسی وضع موجود و پیش بینی فرایند شیوع بیماری کرونا در کشور راه اندازی کرده است.

سایت مذکور با تمرکز بر مدل های اپیدمیولوژیک بیماری و مستندات و یافته های داخلی در خصوص الگوی بیماری زائی و ابتلاء به بیماری واگیر ناشی از ویروس کرونا راه اندازی شده است.

حسین قنبری مسئول روابط عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر نیاز جدی به سایتی که محتوای متنی، علمی، هدفمند که در کوتاه ترین زمان ممکن بتواند دانش و اطلاعات مورد نیاز را به مدیران منتقل کند، گفت: دستگاه های رسمی مرتبط در زمان بحران ها باید دقیق ترین، معتبرترین و جامع ترین اطلاعات را شفاف، سریع و منظم از منابع رسمی به مردم برسانند.

وی اضافه نمود: این سایت با نشانی https://corona.behdasht.gov.ir راه اندازی شده است که در آن دستورالعمل ها و راهنماهای بالینی، محتوای آموزشی، تحقیقات روز، گزاره برگ ها، آموزش عمومی با منابع داخلی و خارجی قابل دسترسی است.

منبع: همشهری آنلاین

به "همه چیز درباره کرونا در یک سایت معتبر ، از راهنمای بالینی تا تحقیقات جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه چیز درباره کرونا در یک سایت معتبر ، از راهنمای بالینی تا تحقیقات جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید