پنس به جای ترامپ در کمپین انتخاباتی حاضر می گردد

به گزارش وبلاگ اکسیژن، پس از ابتلای دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا به کرونا، معاونش مایک پنس به نمایندگی از او در کمپین انتخاباتی روز پنجشنبه در ایالت آریزونا حاضر می گردد.

پنس به جای ترامپ در کمپین انتخاباتی حاضر می گردد

به گزارش ایرنا به نقل از روزنامه یو. اس. ای تودی، این کمپین به میزبانی شرکت TYR Tactical که تجهیزات نظامی می فروشد برگزار می شود، اما معلوم نیست که این کمپین در فضای باز خواهد بود یا فضای بسته.

ستاد انتخاباتی ترامپ جمعه شب گفت که تمام برنامه های انتخاباتی رییس جمهوری آمریکا تا اطلاع ثانوی متوقف شده و فعالیت های ترامپ به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

ترامپ بامداد جمعه گفت که تست های تشخیصی انجام گرفته از او و همسرش ملانیا، مثبت است و آن دو دوره قرنطینه خود را آغاز می کنند.

رییس جمهوری آمریکا به دنبال ابتلا به کووید 19 جمعه شب به یک بیمارستان نظامی منتقل شد.

او در نخستین مناظره انتخاباتی، رقیب خود جو بایدن را به دلیل ماسک زدن مورد تمسخر قرار داد. ترامپ روز پنجنشنبه به وقت محلی در جریان یک سخنرانی برای هواداران خود در پنسلوانیا که عمدتا ماسک نزده بودند، پرسید آیا آن ها کسی را می شناسند که بیشتر از بایدن از ماسک خوشش بیاید.

تا به امروز بیش از 7 میلیون و 550 هزار بیمار مبتلا به کرونا در آمریکا شناسایی شده اند که 213 هزار و 526 نفر آن ها جان خود را از دست داده اند.

منبع: فرارو

به "پنس به جای ترامپ در کمپین انتخاباتی حاضر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنس به جای ترامپ در کمپین انتخاباتی حاضر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید