کرونا دوباره کتابخانه ها را تعطیل کرد

به گزارش وبلاگ اکسیژن، با ابلاغ ستاد ملی مبارزه با کرونای شهر تهران، ارائه خدمات کتابخانه ای به اعضاء از امروز تا روز پنجشنبه 19 تیر تعطیل اعلام شد.

کرونا دوباره کتابخانه ها را تعطیل کرد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ اکسیژن، با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا شهر تهران و با هدف جلوگیری از انتشار عوامل بیماری زا، ارائه خدمات کتابخانه ای به اعضاء کتابخانه های عمومی شهر تهران از امروز دوشنبه 16 تیر لغایت پنجشنبه 19 تعطیل اعلام شده است.

در بازدهی زمانی اعلام شده با توجه به حضور نداشتن اعضا و مراجعان و به منظور بهره گیری مناسب از زمان، کتابداران شهر تهران با حضور در کتابخانه اقدام به اصلاح ثبت و ساماندهی و ورود اطلاعات منابع در سامانه مدیریت کتابخانه ها، تکمیل پروفایل کتابخانه در سامانه مدیریت کتابخانه ها و... خواهند کرد.

معرفی کتابخانه و خدمات آن و ایجاد صفحات کتابخانه در فضای مجازی، اجرای طرح رف خوانی در کتابخانه های عمومی مطابق با زمان بندی ابلاغی، معرفی کتاب های جشنواره رضوی در فضای مجازی و... به منظور ترویج و تشویق کاربران و اعضاء به شرکت در جشنواره کتاب خوانی رضوی و ادامه فعالیت های فرهنگی و ترویجی در فضای مجازی از جمله اقداماتی است که کتابداران با حضور در کتابخانه در این بازده زمانی انجام خواهند داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کرونا دوباره کتابخانه ها را تعطیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا دوباره کتابخانه ها را تعطیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید