223 نفر از کارشناسان شبکه آزمایشگاهی، آموزش تخصصی دریافت کردند

به گزارش وبلاگ اکسیژن، مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی گفت: امسال حدود 223 نفر از کارشناسان و مدیران مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی معاونت علمی در دوره های آموزشی تخصصی شرکت کرده اند.

223 نفر از کارشناسان شبکه آزمایشگاهی، آموزش تخصصی دریافت کردند

به گزارش گروه فناوری وبلاگ اکسیژن، رضا اسدی فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خدمات تخصصی در حوزه های مختلف فنی و مهندسی مانند مکانیک، مواد و متالورژی، برق و الکترونیک، شیمی، هوا فضا، معدن؛ حوزه محیط زیست، کشاورزی و گیاهان دارویی؛ حوزه های زیست فناوری و پزشکی مانند داروسازی، سلول های بنیادی، مهندسی بافت؛ حوزه های علوم شناختی و مغز؛ صنایع دستی، مواد غذایی و ... به اعضای خود ارائه می کند.

وی ادامه داد: یکی از این خدمات، ارائه آموزش های تخصصی به اعضای این شبکه است.ما تلاش می کنیم هر سال این آموزش های تخصصی را در کل کشور و در حوزه های علمی مختلف ارائه کنیم. تا پایان سال 98 هم 8 کارگاه آموزشی به صورت ویژه توسط شبکه آزمایشگاهی برگزار گشت.

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی شرح داد: طی سال 98، حدود 223 نفر از کارشناسان و مدیران از 189 مرکز عضو شبکه در این دوره های آموزشی شرکت کردند.

وی افزود: این کارگاه ها براساس اعلام نیاز جمعی آزمایشگاه های عضو برگزار می شود. اما کارشناسان آزمایشگاه ها می توانند با حمایت شبکه، از آموزش های تخصصی که توسط دیگر مراکز خارج از شبکه ارائه می شود هم بهره مند شوند.

این دوره های تخصصی در کنار ارائه آخرین دستاورد های علمی به مخاطبان، به افزایش همکاری و اشتراک گذاری دانش و تجربه کارشناسان مراکز در قالب کارگروه های تخصصی هم منجر می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "223 نفر از کارشناسان شبکه آزمایشگاهی، آموزش تخصصی دریافت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "223 نفر از کارشناسان شبکه آزمایشگاهی، آموزش تخصصی دریافت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید